Forum.ZmajevaKugla.RS

Vesti:

  • Registrovani korisnici imaju puna prava korišćenja foruma! Dobijte pristup Ćaskanju, kreiranju novih tema, personalizovanjem foruma i mnogim drugim opcijama.
  • Otvorena je posebna sekcija "DAIMA" za nastupajući serijal Zmajeve Kugle! Diskusija može da počne! .citam2.

Beležnica (2021)

Welicak94 · 237

Van mreže Welicak94

  • Administrator
  • Guru Foruma
  • *****
    • Poruke: 1074
    • Rejting: 35
  • Aleksandar
    • Pogledaj profil
    • Zmajeva Kugla Epizode Online
poslato: Maj 30, 2021, 12:07:03


U proleće 2002 godine mladi novinar lista ,,Argument”, Boško Stevanović, dobija zadatak da napiše tekst o naučnoj ostavštini poznatog preminulog srpskog etnologa Arsenija Miškovića. U međuvremenu, njegova supruga Jelisaveta Mišković daje oglas da poklanja arhivu pokojnog naučnika i to hoće da uradi preko jednog beogradskog lista. Boško Stevanović dobija zadatak da uradi razgovor s udovicom Mišković, odlazi kod nje i na rastanku dobija malu, crnu beležnicu. Boško tragom beležnice, koju mu je dala Jelisaveta, ulazi u začarani krug.

Unutra su bili opisani slučajevi koje je etnolog Mišković decenijama sakupljao po Srbiji a čija je suština – misterioznost. Te slučajeve, jednostavno rečeno, nije moguće racionalno objasniti; od nestajanja ljudi koji se pojavljuju godinama kasnije, bez traga starosti na sebi, preko priča o mestima na kojima se događa nešto što može da se čuje ali ne može da se vidi, do neobjašnjivih sila koje se pojavljuju u neočekivanim situacijama, kad čovek ostane bez tračka nade, i čine čuda…

____
Ja sam pogledao prvu epizodu i dopalo mi se. Baš prava misterija, a misterije nikad dosta :)
Prikazuje se vikendom na Superstar TV u 21:00.


Epizoda 01:
Download
Epizoda 02:
Download

Izvor: Balkan Download
Upload by BD4YU

Za preuzimanje sa ovih hostinga predlažem da koristite JDownloader.




Van mreže Welicak94

  • Administrator
  • Guru Foruma
  • *****
    • Poruke: 1074
    • Rejting: 35
  • Aleksandar
    • Pogledaj profil
    • Zmajeva Kugla Epizode Online
Odgovor #1 poslato: Jul 18, 2021, 17:08:47
Odgledah je... prva sezona se završila od 12 epizoda.
Nisam se mnogo oduševio koliko početnim epizodama, šta znam. Čekam drugu sezonu, pa da kompletiram utiske... ako uopšte i tu budu završili sa pričom.