Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Dobrodošli,gost.Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Statistike foruma:
Ukupno poruka: 2364
Ukupno tema: 166
Ukupno članova: 124

Autor Tema: Turniri u borilackim vestinama  (Pročitano 144 puta)

aleksandar_994

• Novajlija
  • *
  • Rejting: 0
  • Van mreže Van mreže
    • Pogledaj profil
Turniri u borilackim vestinama
« poslato: Novembar 19, 2016, 21:50:01 »

Kao sto vec znate, prvi serijal obuhvata 3 svetska prvenstva u borilackim vestinama...Koji od ova 3 turnira je po vama imao najrealniji ishod, da li postoji nesto sto vas je iznenadilo tokom nekog turnira, da li smatrate da je na svakom od ova 3 turnira pobedio najjaci borac? Jeste li ocekivali da ce na prvom turniru titulu pobednika osvojiti Dzeki Cen, na drugom turniru Ten Šin a na trecem turniru Goku? xD
« Poslednja izmena: Novembar 19, 2016, 21:52:19 od strane aleksandar_994 »
Sačuvana

Animefanforever

• Iskusan
  • Rejting: 9
  • Van mreže Van mreže
    • Pogledaj profil
Odg: Turniri u borilackim vestinama
« Odgovor #1 poslato: Novembar 20, 2016, 17:21:00 »

Naravno da imam zamerku,trebalo je Pikolo da pobedi,i to mi je jos tada bolo oci!On kao lik je uvek bio badass,ali su ga srozali na nulu!"Sin" kralja Pikola je podcenjen do te mere da je sada lezilebovic i farmer!Smatram da je on prva licnost koja je trebala da bude jaca od Gokua,i da to tako ostane do danas.
Sačuvana
On je Konan,on nece plakati,zato ja placem umesto njega...

aleksandar_994

• Novajlija
  • *
  • Van mreže Van mreže
    • Pogledaj profil
« Odgovor #2 poslato: Novembar 20, 2016, 20:03:35 »

Po meni je vise podcenjen učitelj Kornjacin Vrač nego Pikolo. Ne zato sto je izgubio od Tenšina, on je tu borbu izgubio namerno jer je smatrao da Goku ne moze da pobedi u finalu, mada sam iskreno bio iznenadjen tim njegovim izlaskom iz ringa... On bi kao do tada najveci majstor borilackih vestina Pikolu trebao da pruzi mnogo veci otpor, a ne da celu borbu svede na zakljucavanje demona...
Sačuvana

Animefanforever

• Iskusan
  • Rejting: 9
  • Van mreže Van mreže
    • Pogledaj profil
« Odgovor #3 poslato: Novembar 20, 2016, 20:15:27 »

Kornjacin Vrac jeste veliki majstor svega i svacega,tako da je njegovo vreme jos tada odavno proslo.Sto se tice Pikola,tu dolazimo do one situacije da i nad popa ima pop.Ako izuzmemo Armiju crvene masne,onda ispada da je Kralj Pikolo pre svega najveca i jedina prava pretnja u prvom serijalu.E sad bi po nekoj logici Juniot tj. mladji Pikolo trebalo da bude jos jaci...
Sačuvana
On je Konan,on nece plakati,zato ja placem umesto njega...

aleksandar_994

• Novajlija
  • *
  • Van mreže Van mreže
    • Pogledaj profil
« Odgovor #4 poslato: Novembar 20, 2016, 21:57:19 »

Slažem se, ali Junior svakako i jeste mnogo jaci od starog Pikola, to sto mu je Goku pruzio dobar otpor je rezultat Gokuovog treninga sa Popoom i Kamijem. Junior u borbi i jeste bio mnogo jaci od Gokua, ako se secas zadnje epizode njihove borbe Goku je bio skoro gotov, pobedio je izbacivsi Juniora iz ringa prilazeci s ledja dok je Junior bio okrenut prema Jamači, Krilinu i ostalima. Da su se borili van turnira Goku bi u toj borbi poginuo... Po meni na tom turniru nije bio najjaci ni Junior ni Goku vec Šen ili Kami, kako god, s tim sto njegov cilj nije bila pobeda na turniru, zato je i zavrsio u posudi :-D :-D
Sačuvana

Radojica7

• Početnik
  • **
  • Rejting: -4
  • Van mreže Van mreže
    • Pogledaj profil
« Odgovor #5 poslato: Decembar 26, 2016, 14:24:12 »

Jamaca nikada nije imao srece u turniru borilackih vestina,uvek je u cetvrfinalu naletavao na jakog protivnika
Sačuvana

aleksandar_994

• Novajlija
  • *
  • Van mreže Van mreže
    • Pogledaj profil
« Odgovor #6 poslato: Januar 10, 2017, 12:22:34 »

Nije taj nikad ni stigao do polufinala. 😃 Uvek je prvu borbu izgubio. 😃 Ali jeste uvek imao prejakog protivnika...
Sačuvana

Rss
SMF 2.0.13 | SMF © 2016, Simple Machines
New Year 2010 Theme Design By Cado